השכרת פיגומים ניידים

פיגום נייד להשכרה
גובה דריכה 2 מטרים

(גובה עבודה 4 מטרים)

פיגום נייד להשכרה
גובה דריכה 3-4 מטרים

(גובה עבודה 5-6 מטרים)

פיגום נייד להשכרה
גובה דריכה 5-6 מטרים

(גובה עבודה 7-8 מטרים)

להזמנות ופרטים צרו קשר עכשיו

 

  • המחירים אינם כוללים מע"מ

  • אפשרות לשירות הובלה והתקנה עד בית הלקוח \ העסק ע"י צוות מקצועי כשירות בתשלום נפרד

  • זקוקים לפיגום אחר שאינו נמצא ברשימה? צרו איתנו קשר, יש לנו קטלוג מקיף ומגוון פיגומים להשכרה

חברת יורו סייפטי היא היבואנית הבלעדית בישראל של פיגומי ALUFASE scaffolding יצרנית פיגומי האלומיניום מספרד הטובה בעולם, החברה מוכרת ומשכירה ציוד עבודה בגובה, פיגומים מקצועיים וחצי מקצועיים, סולמות אלומיניום, פיגומי זקפים וחזית, גדרות זמניות וציוד מכני הנדסי (צמ"ה) בייבוא מקביל.

פיגומים הם מרכיב כמעט בסיסי בכל אתר בנייה למגורים, לתעשייה או למסחר. לא רק באתרי בנייה נעשה בהם שימוש, אלא לעיתים בפרוייקטים של עשה זאת בעצמך סביב הבית. בפרוייקטים כאלו, אם הבנאי החובב אינו מנוסה דיו אין בכלל שאלה והשכרת הפיגום היא האופציה הטובה ביותר.

במדריך הקצר פה ננסה לנתח אלו דברים יש לקחת בחשבון לפני שמקבלים החלטה סופית לגבי רכישה או השכרת פיגום.

למה להשכיר פיגום אלומיניום ולא לקנות פיגום אלומיניום?

פיגומי אלומיניום להשכרה חודשית בעלות יומית עולים החל מ 55 ש"ח, ובסה"כ 1650 ש"ח בתום התקופה החודשית (לפיגום גובה דריכה 2 מטרים).

למי שעושה שימוש בתדירות גבוהה יותר בפיגום ושוקל בכובד ראש לקנות פיגום חדש, מעבר לעלותו של הפיגום יש דברים נוספים שצריך לשקלל טרם ההחלטה על קנייה או השכרת הפיגום:

איחסון – הפיגום אינו יכול להיכנס למזוודה קטנה בבוידעם ולרוב צריך מחסן קטן עם מקום פנוי. איחסון הפיגום בצורה לא ראויה אינה מומלצת, מה שמביא אותנו לסעיף הבא.

תחזוקה – פיגום אלומיניום מבית יורו סייפטי דורש רק תחזוקה מינימלית, לעומת פיגומים אחרים רבים בשוק שדורשים תחזוקה שוטפת ובתדירות הרבה יותר גבוהה, כמו החלפת חלפים; חלקי פלסטיק וחלקים עשויים מברזל מחליד וצביעה לשמירה על הפיגום. כל הדברים הללו נועדו ע"מ לשמור על הפיגום במצב תיקני על מנת שיהיה בטוח בעת השימוש. בישראל היו תאונות רבות מדי שנבעו משימוש בפיגום לקוי שלא תוחזק כמו שצריך.

התיישנות – בעולם הפיגומים כמו בעולם התוכנה והמחשב כל הזמן יש חידושים, אמצאות ופטנטים. המטרה היא להפוך את הפיגומים לחזקים יותר, עמידים, בטיחותיים, קומפקטים ונוחים לשימוש. פיגום שתוכנן לפני עשר שנים מהדור הישן אינו מתוכנן היטב כמו פיגום שתוכנן ויוצר בדגמים מהדור החדש. מדובר גם בבקרת איכות מחמירה יותר; על מנת לעמוד בתחרות הגדולה מול יצרנים מן המזרח ולהבטיח את מקומם בשוק, האירופים החמירו את כל ההליך של בקרת האיכות מה שגרר סבב נוסף בכל המפעלים ברמה הגלובאלית ולכן כיום שיעור התקלות בפיגומים החדשים ברגע שיצאו מהמפעל הוא קטן בהרבה ממה שהיה בעבר. בנוסף לכך, הפיגומים הניידים שאנו מספקים בדור החדש הם נוחים יותר לעבודה ובעלי פטנטים רבים כגון בסיס פתיחה מהירה, בהרכבה פשוטה בלי הרבה יכולת לטעות, וניתן לשנע אותם בשטח תוך יציבות מקסימלית. פטנט נוסף ומאוד אהוב על לקוחותינו שנחשב לחידוש בתחום הפיגומים – איזון פילוס הפיגומים על ידי שימוש במערכת פילוס בקליק ולא בהברגה מייגעת. והעתיד עוד ורוד.

שקט נפשי – השכרת פיגום מאפשרת למשתמש שקט נפשי עם צוות מקצועי שמרכיב את הפיגום באופן מושלם ומדוייק. פיגומים להשכרה מגיעים עם הרבה ידע והניסיון של המפעילים שלהם. זה חלק מהתשלום.

לעומת זאת, כאשר קונים פיגום יש צורך בידע על הצבת הפיגום ולהיות מעורים בתקני הבטיחות.

תו תקן – התקנים וההנחיות משתנות כל הזמן. בעת השכרת פיגום ניתן לבדוק שהפיגום נושא את תו התקן המעודכן ביותר. לפיגומי ALUFASE למשל יש 2 תקנים – אירופאי EN1004 וה OSHA האמריקאי המחמיר ביותר!

עלויות – עלות השכרת פיגום לתקופה קצרה נחשבת אפשרות זולה בהרבה מרכישת פיגום חדש (מבלי להיכנס לרכישת פיגום יד 2). גם ההוצאה הראשונית בהשכרה היא נמוכה לאין שיעור מרכישת הפיגום.

למשתמשים לטווח זמן ארוך יותר (לרוב מעל מספר חודשים) מומלץ לנטות לכיוון רכישה של פיגום, ובתום השימוש הפיגום יוכל להימכר בשנית כיד שנייה למרות ירידת הערך החזקה.

זמן – עלות נוספת שקצת פחות מדוברת היא זמן – כמה זמן עליי להשקיע במחקר על פיגומים, האם אצטרך דוקטורט בתחום עד שאגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורי? למי שחושש משריפת זמן ומעוניין לקבל החלטה ולהתחיל את פרוייקט הבנייה, האופציה של השכרת פיגום היא הטובה ביותר. גם אם לא נכנס במחיר הכספי, זמן אבוד הוא אכן שווה ערך לכסף אבוד.

גמישות – למה להתחייב לפיגום מסוג אחד בלבד? רכישת פיגום מאפשרת שימוש רק בסוג אחד של פיגום, לעומת השכרה בה ניתן לשכור בכל פעם פיגום אחר לפי הצורך (גובה אחר או שימוש אחר לחלוטין לפי מורכבות הפרוייקט).

כפי שניתן לראות יש המון משתנים. אנחנו השתדלנו לעשות קצת סדר בבלאגן בעמוד הזה, אך אם עדיין לא החלטתם מה האפשרות הכי כדאית – לקנות פיגום או לשכור פיגום – צרו איתנו קשר ונעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם!

סינון לפי קטגוריה

סינון קטגוריה
הצג עוד
דילוג לתוכן