תקנון אתר

המוצרים בנמכרים באתר מוכרת נועדו לשימוש מסויים. כל שימוש, או כל שימוש אחר שאינו סביר או נועד לצורך עבודה שאינה מותאמת למוצר הינו באחריות המשתמש בלבד, יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ לא תיהיה אחראית לכל נזק שייגרם גם כתוצאה מהסתמכות על המידע באתר.

מידע על לקוחות

יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ מתחייבת לא להעביר שום מידע על לקוחות לצד שלישי, לא למכור מידע, ולא לשתף שום מידע על לקוחותיה או גולשים אשר השאירו פרטיהם באתר.
אנו משתמשים בקבצי קוקיס כדי להציג תוכן מותאם באתרים נוספים (רימרקטינג).

קניין רוחני

ליורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ כל הזכויות על התכנים, התמונות, סימני המסחר והעיצובים באתר. המשתמש מתחייב שלא לפרסם שום מידע באף מדיה ובכל צורה ללא אישור בכתב מבעל האתר.

זכויות יוצרים

אם נוכחתם לגלות הפרה של זכויות יוצרים באתר אנא פנו אלינו מיידית באמצעות דף "צרו קשר" ואנו נפעל לתקן את התקלה..

תנאי שימוש באתר

תנאי שימוש ורכישה אלה מגדירים את זכויותיך ואת חובותיך בעת הזמנת מוצרים בחנות יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ.

קרא אותם בקפידה, מפני שהם מהווים הסכם מחייב בינך לבין "יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ". התנאים מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות, אולם הם מתייחסים לנשים ולגברים כאחד.

חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ  תספק לך את המוצרים שהזמנת, בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי שבידי החנות וכן בתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת.

במקרה והמוצרים שהזמנת אזלו מהמלאי, אף שהם מופיעים באתר, או שחברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, לא נהיה חייבים לספק לך את המוצרים שהזמנת. במקרה זה נודיע לך על כך באמצעות הדואר האלקטרוני או בטלפון, ונימנע מחיוב כרטיס האשראי שלך. אם חויבת בטעות, אתה מתבקש להודיע לנו ואנו נדאג לזיכוי מתאים.

כדי להזמין מוצרים באמצעות השרת המאובטח של חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ, עליך להזין בטפסים המיועדים לכך בתהליך ההזמנה את הפרטים הבאים: מספר זיהוי, שם פרטי ושם משפחה, מספר טלפון, כתובת (למשלוח דואר) וכתובת דואר אלקטרוני.

אם זו הפעם הראשונה שאתה מזמין מוצרים מחנות יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ  תתבקש לבחור סיסמה ושם משתמש ולהזין אותם במקום המיועד לכך באתר. בעתיד, כשתבקש לקנות אצלנו מוצרים נוספים, תזוהה לפי הפרטים שבחרת. אלה יחסכו ממך את הצורך במילוי חוזר של פרטיך האישיים. יהיה עליך רק לוודא כי פרטיך, כפי שהם מופיעים על גבי מסך המחשב, עדיין מעודכנים. אם הם אינם מעודכנים, הנך מתבקש לתקנם כדי שנוכל לספק את הזמנתך.

לאחר שביצעת את ההזמנה דרך השרת המאובטח של חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ , יישלח אליך בדואר אלקטרוני אישור ראשוני על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך:

אישור זה אינו מחייב את חנות

שלוח המוצרים ולחיובך.

חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ  לא תספק את המוצרים שהזמנת, אם ההזמנה לא נקלטה במחשביה, או אם נקלטה באופן משובש, וזאת גם אם מקור התקלה הוא במחשבי ושרתי חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ . אם לא תקבל אישור על קליטת ההזמנה בתוך ימים ספורים מביצועה, יש להניח כי חלה בה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנה אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני ל-

[email protected] ואנו נשתדל לברר את מקור התקלה ולסייע בביצוע ההזמנה.

פרטים אישיים

אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת או כיוון שהמשלוח לא נדרשה או לא היה אף אחד בבית לקבל אותו , תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. לכן, אנא, הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. כולל טלפון עדכני או טלפון של מקבל המשלוח

הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה, יישמרו במאגר המידע של חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ . אף שאינך חייב לפי החוק למסור לנו פרטים אלה, לא נוכל לטפל בהזמנתך בלעדיהם. חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ  לא תעביר את פרטיך האישיים לגורמים אחרים, אך היא רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני שיכלול מידע על שירותיה, מבצעים בחנות, חידושים באתר וכיו"ב.

מועד אספקה

חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ  תספק את המוצרים שהזמנת בהתאם לסוג המשלוח שבחרת. זמן אספקת המוצרים הינו עד 7 ימי עבודה מעת קבלת ההזמנה, והוא יחושב על פי ימי העסקים ראשון עד חמישי, ואינו כולל את הימים שישי, שבת, ערבי חג וחג.

חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ  לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה – כדוגמת תקלות שמקורן בספק חיצוני, כוח עליון, מגפות לרבות מגיפת ההקורונה, אירוע בטחוני או מלחמה, אסונות טבע, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר ו/או שירותי נמלי ישראל ו/או רשויות המכס, תקלות במערכת המחשוב של יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ או של נותן שירות עבור יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

המחירים המוצגים באתר לא כוללים מע"מ, אלא אם כן צוין לידם במפורש אחרת.

חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ  רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה

לתשומת לב: אף על פי שאנו מקפידים לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. במקרה זה נפנה אליך לאחר שביצעת את הזמנתך, נודיע לך מהו מחירו הנכון של המוצר ונאפשר לך לאשר כי אתה מבקש לרכוש אותו במחיר הנכון. אם לא תאשר זאת בתוך שלושה ימים – או אם תסרב לרכוש את המוצר במחירו הנכון – לא נהיה חייבים לספקו לך, ובמקרה זה לא תהיינה לך טענות כלפי חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ.

תנאי תשלום

חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה בע"מ תגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנת ודמי המשלוח (אם יהיו), באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת. כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד אלא אם כן צוין אחרת.

דמי טיפול ומשלוח

דמי הטיפול והמשלוח הינם בהתאם למחיר ההזמנה וסוג המשלוח כמפורט בעת הרכישה. חנות פיגום סנטר  רשאית לשנות את דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. התשלום התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה. במשלוחים מחוץ לטווח השירות הרגיל ( באר שבע עד נתניה) יש תוספת משלוח וזה בהתאם למחירון המשלוחים שלנו המפורסם בעמוד זה.

החלפת מוצרים

במידה שקיבלת מוצר ותרצו להחזיר או להחליף את המוצר ברגע שהגיע השליח ליעד המשלוח, תחויבו בעלות משלוח כפולה (הלוך וחזור), במידה ותבחר להחזיר את המוצר בכוחות עצמך לא יהיה חיוב כפול.

 (לדוגמא: לקוח הזמין פיגום לתל אביב שמחירו 1000 שקלים ועלות המשלוח 250 שקלים ,הלקוח רוצה להחזירו עם השליח. הלקוח יחויב ב500 שקלים 250 הלוך ו250 חזור.)

במידה והמוצר שקיבלתם אינו עונה על ציפיותיכם, פנו למחלקת קשרי לקוחות מרגע קבלת המשלוח (עד שני ימי עבודה), בכדי שנוכל לטפל בפנייתכם בהתאם לנהלים 054-7410511

החלפת מוצרים אפשרית בפנייה טלפונית או בסניפי הרשת, באריזה המקורית בלבד ובשלמותם כל עוד לא בוצע כל שימוש במוצרים. במידה ויתגלו שינויים במחירי המוצרים, המחיר הקובע הוא המחיר המופיע בחנויות ובמרכז ההזמנות. המחיר הקטלוגי הנו למכירה בחנויות . במכירה מרחוק, יתווסף מחיר שילוח, כמפורט באתר האינטרנט.

אין החזרות של נעליים .

החלפת והחזרת מוצרים אפשרית באריזתם המקורית בלבד ובשלמותם תוך שבעה ימים קלנדריים מיום הקניה. ברחוב שונצינו 20, תל אביב יפו.

**התמונות להמחשה בלבד – המחיר הסופי נקבע בהתאם לכמות הציוד הסופית שהוזמנה**

שיפוי ופיצוי בגין שימוש בלתי ראוי באתר כל העושה שימוש בלתי ראוי באתר מתחייב לשפות ולפצות את החברה ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם בגין כל תביעה ו/או הוצאה ו/או נזקים מכל מין וסוג כלשהו כולל הוצאות משפטיות, אשר ייגרמו לחברה /או בעלי האתר ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם. החברה תהא רשאית לסגור את האתר או לבטל שירותים או לצמצמם. כמו כן, תהא החברה רשאית לשנות את תקנון האתר מעת לעת.

כל מחלוקת שהיא בין רוכש ו/או גולש באתר לבין האתר או בעליו בשל פעילות באמצעות האתר תתברר בישראל בבתי המשפט אשקלון .

סינון לפי קטגוריה

סינון קטגוריה
הצג עוד
דילוג לתוכן