שיתוף הפעולה של יורו סייפטי עם Drabex בעיתונות הפולנית

לאחרונה יורו סייפטי הגיעה לכותרות בעיתונות הפולנית, לאחר שבסוף דיונים ושיתוף פעולה ממושך במשך 3 שנים הגיעה למעמד יבואן בלעדי של Drabex בישראל. בפולין ענף הבנייה והתעשיות הנגזרות אליו אחראי לכשליש מהתוצר הלאומי הגולמי ולכן כל כניסה וחדירה לשווקים חדשים תורמת להתפתחות הכלכלה וזוכה לפירגון כללי. במיוחד בתקופה זאת של קורונה באירופה ובישראל יש השמחים לראות שענף הבנייה ממשיך לגדול ולהתפתח, וכמובן ימשיך במומנטום גם לאחר מיגור המגיפה העולמית.

אנו גאים בDrabex שעמדו בכל הדרישות המוקדמות שלנו, ולאחר תהליך ארוך ומשא ומתן בין מספר שבועות אנו שמחים לבשר שנחתם הסכם לשלוש שנים. אנו מקווים שתהליך זה ייפתח דרך לעוד מוצרים וחברות פולניות מצויינות שיוכלו לייצא את מרכולתם לישראל.

Drabex נמצאת בבעלות פולנית ומייצרת בברזל ואלומיניום. המוצרים המובילים שלה כוללים סולמות, פיגומים, מדרגות לתעשייה וסולמות מיוחדים לעבודות לפי הזמנה. עבודת ההכנה מתבצת במפעל חדש ומודרני (אם עוד לא ראיתם את הסרטון אנו ממליצים לצפות), ובידי צוות מיומן של 150 עובדים.

כמו כן, המפעל מייצר לפי התקינה הגבוהה ביותר ויש לו את כל המסמכים ותווי תקן הנדרשים בישראל לפי החוק החדש. השוק הישראלי נכנס לעידן בו (אנו מקווים) החאפריות תעלם ואנחנו שמחים להוביל ולהצעיד את המגמה הזאת.

לקריאה בעיתונות הפולנית:

https://www.paih.gov.pl/20201208/drabex_izrael

https://www.pb.pl/drabex-wspial-sie-do-izraela-1102787

סינון לפי קטגוריה

סינון קטגוריה
הצג עוד
דילוג לתוכן