מדיניות החזרות וביטולים

הזמנה משובשת

כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כולל כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך.

חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה לא תספק את המוצרים שהזמנת, אם ההזמנה לא נקלטה במחשביה, או אם נקלטה באופן משובש, וזאת גם אם מקור התקלה הוא במחשבי ושרתי חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה . אם לא תקבל אישור על קליטת ההזמנה בתוך ימים ספורים מביצועה, יש להניח כי חלה בה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנה אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני ל-

[email protected] ואנו נשתדל לברר את מקור התקלה ולסייע בביצוע ההזמנה.

פרטים אישיים

אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת או כיוון שהמשלוח לא נדרשה או לא היה אף אחד בבית לקבל אותו , תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. לכן, אנא, הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. כולל טלפון עדכני או טלפון של מקבל המשלוח

הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה, יישמרו במאגר המידע של חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה . אף שאינך חייב לפי החוק למסור לנו פרטים אלה, לא נוכל לטפל בהזמנתך בלעדיהם. חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה  לא תעביר את פרטיך האישיים לגורמים אחרים, אך היא רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני שיכלול מידע על שירותיה, מבצעים בחנות, חידושים באתר וכיו"ב.

מועד אספקה

חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה  תספק את המוצרים שהזמנת בהתאם לסוג המשלוח שבחרת. זמן אספקת המוצרים הינו עד 7 ימי עבודה מעת קבלת ההזמנה, והוא יחושב על פי ימי העסקים ראשון עד חמישי, ואינו כולל את הימים שישי, שבת, ערבי חג וחג.

חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה – כדוגמת תקלות שמקורן בספק חיצוני, כוח עליון, מגפות לרבות מגיפת ההקורונה, אירוע בטחוני או מלחמה, אסונות טבע, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר ו/או שירותי נמלי ישראל ו/או רשויות המכס, תקלות במערכת המחשוב של יורו סייפטי ייבוא והפצה או של נותן שירות עבור יורו סייפטי ייבוא והפצה או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

המחירים המוצגים באתר לא כוללים מע"מ, אלא אם כן צוין לידם במפורש אחרת.

חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה

לתשומת לב: אף על פי שאנו מקפידים לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. במקרה זה נפנה אליך לאחר שביצעת את הזמנתך, נודיע לך מהו מחירו הנכון של המוצר ונאפשר לך לאשר כי אתה מבקש לרכוש אותו במחיר הנכון. אם לא תאשר זאת בתוך שלושה ימים – או אם תסרב לרכוש את המוצר במחירו הנכון – לא נהיה חייבים לספקו לך, ובמקרה זה לא תהיינה לך טענות כלפי חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה .

תנאי תשלום

חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה  תגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנת ודמי המשלוח (אם יהיו), באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת. כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד אלא אם כן צוין אחרת.

דמי טיפול ומשלוח

דמי הטיפול והמשלוח הינם בהתאם למחיר ההזמנה וסוג המשלוח כמפורט בעת הרכישה. חנות יורו סייפטי ייבוא והפצה  רשאית לשנות את דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. התשלום התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה. במשלוחים מחוץ לטווח השירות הרגיל ( באר שבע עד נתניה) יש תוספת משלוח וזה בהתאם למחירון המשלוחים שלנו המפורסם בעמוד זה.

החלפת מוצרים

במידה שקיבלת מוצר ותרצו להחזיר או להחליף את המוצר ברגע שהגיע השליח ליעד המשלוח, תחויבו בעלות משלוח כפולה (הלוך וחזור), במידה ותבחר להחזיר את המוצר בכוחות עצמך לא יהיה חיוב כפול.

(לדוגמא: לקוח הזמין פיגום לתל אביב שמחירו 1000 שקלים ועלות המשלוח 250 שקלים ,הלקוח רוצה להחזירו עם השליח. הלקוח יחויב ב500 שקלים 250 הלוך ו250 חזור.)

במידה והמוצר שקיבלתם אינו עונה על ציפיותיכם, פנו למחלקת קשרי לקוחות מרגע קבלת המשלוח (עד שני ימי עבודה), בכדי שנוכל לטפל בפנייתכם בהתאם לנהלים 072-345-7440

החלפת מוצרים אפשרית בפנייה טלפונית או בסניפי הרשת, באריזה המקורית בלבד ובשלמותם כל עוד לא בוצע כל שימוש במוצרים. במידה ויתגלו שינויים במחירי המוצרים, המחיר הקובע הוא המחיר המופיע בחנויות ובמרכז ההזמנות. המחיר הקטלוגי הנו למכירה בחנויות . במכירה מרחוק, יתווסף מחיר שילוח, כמפורט באתר האינטרנט.

אין החזרות של נעליים .

החלפת והחזרת מוצרים אפשרית באריזתם המקורית בלבד ובשלמותם תוך שבעה ימים קלנדריים מיום הקניה. במושב נתיב העשרה או ברחוב המנור 2 תל אביב.

**התמונות להמחשה בלבד – המחיר הסופי נקבע בהתאם לכמות הציוד הסופית שהוזמנה**

שיפוי ופיצוי בגין שימוש בלתי ראוי באתר כל העושה שימוש בלתי ראוי באתר מתחייב לשפות ולפצות את החברה ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם בגין כל תביעה ו/או הוצאה ו/או נזקים מכל מין וסוג כלשהו כולל הוצאות משפטיות, אשר ייגרמו לחברה /או בעלי האתר ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם. החברה תהא רשאית לסגור את האתר או לבטל שירותים או לצמצמם. כמו כן, תהא החברה רשאית לשנות את תקנון האתר מעת לעת.

כל מחלוקת שהיא בין רוכש ו/או גולש באתר לבין האתר או בעליו בשל פעילות באמצעות האתר תתברר בישראל בבתי המשפט אשקלון .

סינון לפי קטגוריה

סינון קטגוריה
הצג עוד
דילוג לתוכן