פיגום נייד למכירה והשכרה

בתחום הבנייה והתחזוקה ניטש מזמן ויכוח: לאיזה פיגום יש עדיפות לעבודה בגובה? המתמודדים לכתר הם הפיגום הנייד והפיגום הרגיל שאינו נייד. בואו נצא לדרך ונצא לדרך ונגלה מדוע הפיגום הנייד שולט נכון ל2024 בעולם הפיגומים.

אז ככה, קודם כל דמיינו את עצמכם נכנסים לנעליו של השיפוצניק שהגיע כרגע לבניין המגורים שלכם. אתם מביטים מעלה, ומעליכם 4 קומות של כאב ראש וטיח. אתם חושבים על המשימה שלפניכם ותוהים אם התמחור באמת היה נכון ואם הייתם יכולים לדרוש עוד קצת. לפתע בקצה העין אתם מבחינים בפיגום נייד שהקבלן הביא, עם הגלגלים הנוצצים, והמראה המלוטש. אתם כבר יודעים שהיום תיהיה לכם כבר דאגה אחת פחות.

אז למה הבחירה בפיגום נייד היא הבחירה המשכנעת והרציונאלית ביותר?

בראש ובראשונה, הפיגום הנייד מציע ניידות. אלמנטרי. לכך אין תחרות.  הפיגום הופך להיות בן לוויה מהימן שלך, ומאפשר לך לנווט ללא מאמץ באזור העבודה. אינך כבול עוד למיקום קבוע; במקום זאת, אתה יכול להסתובב בחן ובהדר כמו טווס ולמקסם את היעילות והפרודוקטיביות שלך. אז במקום להתאמץ במשך יום שלם בהזזה של הפיגום שלושה או ארבעה מטרים בכל פעם, כל ההתעסקות הזאת נחסכת ממך.

 

מה שמוביל אותנו לנקודה השנייה – חיסכון בזמן הופך ליתרון מרכזי עם הפיגום הנייד. בניגוד לפיגום הרגיל שאינו נייד, הדורש פירוק והרכבה מחדש לצורך העברה, הפיגום הנייד מבטל את התהליך המייגע הזה. זה מלווה אותך ללא מאמץ, חוסך לך דקות יקרות ומאפשר לך להתמקד במשימה שלפניך. יעילות הופכת לשם המשחק ונשק קטלני מול המתחרים שלך.

הלאה – הבטיחות תופסת את מרכז הבמה עם הפיגום הנייד. מצויד בבמות מובנות ובגובה מתכוונן, הוא מספק יציבות ומפחית את הסיכון לתאונות. העלייה והירידה הופכות לפשוטות ובטוחות, ונותנות גם לעובדים את השקט הנפשי לדעת שחייהם לא מוטלים על כף המאזניים בכל פעם שהם עולים על הפיגום. הפיגום הנייד הופך לבעל ברית אמין בהבטחת סביבת עבודה בטוחה. על כמות התאונות ועל המשחק בבטיחות בשוק הישראלי הרחבנו באתר.

מה לגבי ורסטיליות? עוד נוק אאוט משכנע של הפיגום הנייד. הוא נותן מענה למגוון רחב של פרויקטים, תוך התאמה לצרכים המגוונים של המשימות השונות. בין אם אתם צובעים קירות לאבא בבית, מתקנים תקרות או מבצעים עבודות תחזוקה, הפיגום הנייד הופך לפלטפורמה רב-תכליתית, המציעה יציבות וקלות גישה. וזה ממש הופך לכלי הכרחי עבור אנשי מקצוע בכל התעשיות.

עוד יתרונות חשובים (אך פחות מבטיחות או ניידות) הם הפטנטים והחדשניות שמגיעה עם הפיגום הנייד. יותר נוחות עם גבהים מתכווננים ופלטפורמות מובנות, העובדים יכולים לכוונן את מיקומם בקלות, ולהגיע לאזורים שיחסית אינם נגישים. בסיום העבודה, הפיגום הנייד מתקפל בצורה קומפקטית, ודורש שטח אחסון מינימלי. זה אחלה יתרון בסביבות בהן המקום מוגבל או בהובלה לפרוייקט \ ממנו.

אם עוד לא השתכנעתם מדוע הזמן להתקדם לפיגום נייד הוא היום, צרו קשר עם צוות המומחים של יורו סייפטי שיישמחו לענות על כל השאלות שלכם. ואם כן החלטתם שזה בשבילכם, עכשיו רק נותר להחליט אם אתם מעוניינים בהשכרת פיגום נייד, או רכישת פיגום נייד. מה שבטוח הוא שתצאו מאיתנו עם משהו איכותי במיוחד. 

סינון לפי קטגוריה

סינון קטגוריה
הצג עוד
דילוג לתוכן