כשמדובר בבחירת הפיגום המתאים לפרויקט שלך, אין מקום לטעויות. חייב לקחת החלטה מושכלת. אנו ואתם מבינים שפיגומים אינם רק כלי; זוהי השקעה בבטיחות, ביעילות ובפרודוקטיביות. לכן הכנו כאן דף קצר שיעזור לכם להשוות את פיגומי האלומיניום האיכותיים שלנו עם האפשרויות של המתחרים שלנו, הכוללות גם פיגומי ברזל וגם אלומיניום. אנו מאמינים שפיגומי האלומיניום שלנו תוצרת אלופאסה מאירופה עומדים ראש אחד קדימה מעל המתחרים מכמה סיבות טובות.

  1. אלומיניום מול ברזל

הפיגומים שלנו מיוצרים אך ורק מאלומיניום פרימיום, בעוד שחלק מהמתחרים מציעים גם פיגומי ברזל וגם אלומיניום. למה זה חשוב? פיגומי אלומיניום מציעים יתרונות רבים על פני ברזל, מה שהופך אותם לבחירה מעולה בעמידות, ביצועים ובטיחות.

האלומיניום ידוע בתכונות הקלות שלו והיציבות תוך שמירה על חוזק יוצא דופן. המשמעות היא שהפיגומים שלנו קלים להובלה, הרכבה ופירוק מבלי להתפשר על בטיחות או יציבות.

אלומיניום באופן טבעי אינו צובר קורוזיה, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש חיצוני ולטווח ארוך. פיגומי ברזל רגישים יותר לחלודה מה שעלול לדרדר את הפרוייקט במהירות למחוזות לא נעימים.

יחס חוזק-משקל גבוה: אלומיניום מספק יחס חוזק-משקל מצוין, המבטיח שהפיגומים שלנו יכולים להתמודד עם עומסים כבדים אבל עדיין קלים לתמרון.

  1. תוצרת אירופאית: איכות שאפשר לסמוך עליה

המחויבות שלנו לאיכות ניכרת במקור הפיגומים שלנו. אנו מייבאים בגאווה את הפיגומים שלנו מספרד, שם תקני בקרת איכות מחמירים והתמחות ומיומנות בייצור הם הנורמה.

הפיגומים שלנו מתוכננים ומיוצרים תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, מה שמבטיח שכל רכיב מתאים בצורה חלקה לבטיחות ויציבות מקסימלית.

כמו כן, מתקני ייצור אירופיים מקפידים על בדיקות איכות קפדניות, ומבטיחים שהפיגומים שלנו עומדים בתקנים של התעשייה ולעיתים עולים עליהם. אתה יכול לסמוך על כך שכל חלק מהפיגום שלנו הוא עקבי באיכותו, ומספק לך שקט נפשי לאורך זמן.

  1. תמחור שקוף וללא עלויות נסתרות

אנו מאמינים בשקיפות בכל היבט של העסק שלנו, כולל תמחור. האתר שלנו מציג מחירים ברורים ותחרותיים עבור כל מוצרי הפיגומים שלנו. אנו מבינים שתיכנון תקציב הוא חיוני עבור הפרויקטים שלך, ועם התמחור השקוף שלנו, אתה יכול לתכנן ביעילות ללא חשש מעלויות בלתי צפויות.

  1. 10 שנות אחריות

אנו מציעים אחריות יוצאת דופן ל-10 שנים על מוצרי הפיגומים שלנו. אנו עומדים על האיכות והעמידות של הפיגומים הניידים, והאחריות המורחבת הזו משקפת את הביטחון שלנו בביצועים ובאורך החיים שלהם. לעומת זאת, מתחרים רבים מציעים אחריות לשנה בלבד, מה שמותיר אותך עם הרבה פחות ביטחון.

כאשר משווים את הפיגומים הניידים שלנו לפיגומים של המתחרים הבחירה ברורה. פיגומי האלומיניום שלנו מתוצרת אירופה מצטיינים בבטיחות, עמידות וביצועים. הוא עולה על פיגומי ברזל במונחים של עמידות בפני קורוזיה ומשקל, עם תמחור שקוף באתר ואחריות נדיבה ל-10 שנים, אנו מספקים את החבילה המלאה. מוצר ושירות.

תנסו ותחוו את ההבדל.

פיגום חברה מתחרה

פיגום יורו סייפטי

 

אין \ או שנה אחת בלבד

10 שנות אחריות

אחריות

אין

יש

פיגום ללא ריתוכים

אין

יש

מחיר ברור באתר

יש

יש

מגוון רחב של פיגומים

אירופה \ סין

אירופה

ארץ ייצור

ברזל \ אלומיניום

אלומיניום

חומר יצור פיגום

יש

יש

תקינה EN1004

סינון לפי קטגוריה

סינון קטגוריה
הצג עוד
דילוג לתוכן