גידור זמני לאתר בנייה ואירועים

יורו סייפטי היא ספקית מומלצת של גדר זמנית, גידור זמני לאתרי בנייה, מפעלים ואירועים. אנו ביורו סייפטי יכולים להתאים את הגדר הנדרשת לכל תוואי שטח ולכל פעילות או אירוע – במחירים משתלמים במיוחד 

למה לבחור בנו?

יורו סייפטי מספקת גדרות אבטחה וגם מכשולים מפני קהל באירועים (גידור האירוע). ניתן לסמוך עלינו שהציוד יסופק בזמן וכפי שסוכם ללא הפתעות.

המוצרים שלנו עומדים בתקנים הגבוהים ביותר – כמו כל המוצרים שיורו סייפטי מספקת חרטנו על דגלנו להוביל באיכות, בשירות ובמחיר. לאור עבודתנו בתחום עבודות הגובה והבטיחות אנו גאים במוניטין שניתן לנו כספק השומר על התקנים ללא חיפופים וקיצורי דרך. כל הביקורות המעולות שלנו מעידות על שביעות הרצון הגבוהה של לקוחותינו.

אנו מציעים השכרה ומכירה של גדרות מסוגים שונים. השירות שלנו מקצועי ומענה מהיר ניתן כמעט לכל בעיה.

הגדרות שלנו עשויות מברזל מגולוון להגנה מפני קורוזיה ונראות יפות וייצוגיות. הן קלות, בטוחות, ניידות וניתנות להצבה במגוון רחב של מתחמים.

מה הצורך שלך?

גדר זמנית לאתרי בנייה – ישראל מדינה מדהימה ויש בה אנשים מדהימים. אבל יש גם אנשים סקרנים (וילדים) שהיו מאוד שמחים לסייר באתר הבנייה. על מנת למנוע גישה חופשית לאתר הבנייה יש צורך בגידור האזור. כמו כן זוהי גם חובת בעלי האתר לפי חוק, לשמור על חיי העוברים והשבים.

יש מספר סוגי גדרות לאתרי בנייה ויש לבחון את תוואי השטח לפני שמחליטים על סוג הגדר- האם יש שדה ראייה לנהגים הנוסעים בסמוך לגדר או נכנסים ויוצאים מהאתר, האם יש מעברי מים, תלוליות, בורות וכו'.

את כל אלו יש לקחת בחשבון כשמחליטים על סוג הגדר. יורו סייפטי בהחלט יכולה לסייע בבחירת הגדר הזמנית שתיתן את התמורה הטובה ביותר והנכונה ביותר לאתר.

גדר זמנית לאירוע – מקיימים אירוע רב משתתפים? חובה לתחום את מקום האירוע כמו שצריך. כולם לצערנו מודעים לסכנות של רשלנות בתיחום אירועים. גדר זמנית נותנת מענה לסגירת אזורים מסויימים במרחב והגבלת התנועה לאזורים אלו.

בנוסף תפקידה למנוע כניסת מבקרים בלתי רצויים כדי לשמור על ביטחונם של המבלים.

גדר זמנית היא קלה באופן יחסי וניתנת להזזה, פריסה וקיפול במהירות במידת הצורך – אם זה בזמן הקמת המתחם או בסגירתו. שימוש בגדר זמנית קלה חוסכת זמן יקר ומאפשרת התמקדות במרכיבים לוגיסטים אחרים.

גדרות קצה\ מרפסות – חובה לשמור על חיי העובדים על זאת כולם מסכימים, במיוחד כשמדובר בקומה שאינה קומת קרקע וכל נפילה ממנה עלולה להיות טראגית. מעקה קצה הוא המוצר כמעט האחרון שהפועל יפגוש לפני שייפול למטה ותפקידו לתחום את גבולות הגזרה ולמנוע מעבר או נפילה לקרקע או לפירים בשטח.

יורו סייפטי מציעה מגוון גדרות קצה, חזקים ועשויים מחומרים אמידים לאורך זמן.

למענה מקצועי, בירורים והצעת מחיר התקשרו עכשיו


להשכרה/רכישה של גדר זמנית
 

סינון לפי קטגוריה

סינון קטגוריה
הצג עוד
דילוג לתוכן